Haber

Kocaeli Sahil Festivalleri yaza damgasını vuracak

KOCAELİ (İGFA) –Başarılı gençlik ve spor düzenlemeleriyle Sporun başkenti Kocaeli’de renkli bir yaz dönemi yaşatan Büyükşehir Belediyesi, Kocaelili gençlerin yarıştığı kadar eğleneceği ‘Kocaeli Sahil Şenlikleri’nin hazırlıklarını tamamladı. rekabetçi yarışlarda.

21-27 Ağustos tarihlerinde Sekapark’ta yapılacak etkinlikler bu yaza damgasını vuracak.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü tarafından 21-27 Ağustos tarihleri ​​arasında Sekapark Kite Peak Beach’te düzenlenecek Plaj Şenlikleri kapsamında futbol ve voleybol branşları için başvurular başladı.

SON BAŞVURU TARİHİ 19 AĞUSTOS 2023

Başvurular https://kilavuzgenclik.kocaeli.bel.tr/Plaj-Futbol-Voleybol.aspx internet adresi üzerinden online olarak alınırken, son başvuru tarihi 19 Ağustos 2023 olarak belirlendi. 20 Ağustos’ta kura çekilecek, 2023 Kocaeli Plaj Festivallerinde.

Başvurular her kategoride 36 pozisyonla sınırlıydı.

Kocaeli Plaj Şenlikleri’ndeki Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda grupların takımlarında 2 sporcu yer alacak, bayanlar ve 14 yaş üstü erkekler olmak üzere 2 kategoride renkli görüntüler yaşanacak. Gruplar takımında 8 sporcu ve erkeklerde oyun parkında 6 sporcu ile heyecanlı maçlar olacak.

haber-eynesil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu