Ekonomi

Belediyeden vatandaşa akaryakıt desteği

Kış aylarının başlamasıyla birlikte Bodrum Belediyesi ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yakacak odun desteği sağlıyor.

Bodrum Belediyesi her kış döneminde olduğu gibi bu yıl da soğuk kış günlerinde vatandaşlarının yanında olmaya devam ediyor. Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yarımada genelinde yaşayan dar gelirli vatandaşlara toplam 250 ton yakacak odun dağıtılacak. Hazırlanan program doğrultusunda 2022 Aralık ayı başında başlayan akaryakıt dağıtımına 2023 kış aylarında da devam edilecek.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sosyal belediyecilik anlayışıyla her zaman vatandaşlarının yanında olmaya çalıştıklarını belirterek, “Belediye olarak vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalar yürütüyoruz. Kış aylarında hayati önem taşıyan ısınma ihtiyacı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze lazım.Engellisi olan her vatandaş başvurabilir. Günümüz ekonomik koşullarında zor günler geçiren halkımız için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz.” – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu