Haber

Uçuş sırasında göğsündeki şerbeti çıkarıp yemişti: Uçağa alınmayan Mehmet Sur pişman oldu

‘Şırdancı Mehmet’ lakaplı Mehmet Sur, Türk Hava Yolları (THY) uçağında göğsünden çıkardığı Şırdanı yedi. Herkesi şok eden anların ardından Şırdancı Mehmet’e uçuş yasağı getirildi. Eski MasterChef yarışmacısı şimdi de yeni paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışıyla tanınan Mehmet Sur, sosyal medya paylaşımlarıyla tepki toplamaya devam ediyor.

Sosyal medya paylaşımları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olan Mehmet Sur, bir süre önce Türk Hava Yolları (THY) uçağında yaptığıyla tepki çekmişti.

Geçtiğimiz aylarda Türk Hava Yolları (THY) uçağına binen Mehme Sur, yemek servisinin tamamlanmasının ardından yaptığı eylemle gündem olmuştu.

Uçakta servis edilen VIP yemek menüsünü beğenmediği, göğsünde sakladığı şerbeti çıkarıp limon otuyla yediği anların görüntüsü kısa sürede üzüntüye neden oldu.

Eski MasterChef yarışmacısının daha sonra uçması yasaklandı. Yasağın kalktığını düşünen Mehmet Sur, bilet alıp İzmir’e uçmak istedi.

6 ay hapis cezasına çarptırılan Şırdancı Mehmet, sosyal medya hesabından pişman olduğunu açıklayan bir paylaşım yaptı.

‘İzmir’e uçağım vardı. Biletimi aldım geldim, burada uçamam, cezam var dediler. Cezamın bitmesine 4 ayım kaldı, sordum, reddettiler. Paramı da iade ettiler. THY’yi çok özledim. Cezamın bir an önce bitmesini bekliyorum çünkü THY ile uçmayı gerçekten çok özledim. Şurup yedim, pişman oldum.’

İşte Şırdancı Mehmet’in gündemdeki o görüntüsü ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu