Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın suçu ne? Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hastalığı hakkında bilgi verdi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık durumunu merak ederken hastalığını ve son durumunu açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hastalığı nedir ve Fahrettin Koca’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hastalığı hakkında söyledikleri gündeme geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın suçu ne? Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hastalığı hakkında bilgi verdi! Detaylar haberimizde…

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN HASTALIĞI NEDİR?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, önceki akşam rahatsızlanarak programlarına ara veren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlığına ilişkin son durumu paylaştı. Koca, “Sağlığı iyi, gastroenterit enfeksiyonunun etkisi azaldı” dedi. söz konusu.

Konya’daki açılış töreninde konuşan Koca, “Kardeşlerim, hepinizin Cumhurbaşkanımızın sağlık durumunu takip ettiğinizi biliyorum. Kendisine dua eden, dileklerini ileten tüm hemşehrilerimize teşekkürlerini iletti. çabuk iyileş.” sözlerini kullandı.

Bakan Koca’nın konuşmasından satır başları şöyle:

“Cumhurbaşkanımızla görüştüm, selam veriyor. Bu şehrin evladı olmaktan onur duyuyorum. Atılacak her adımda tarihin ve insanlığın izleri yükseliyor. Konya, hizmetlerin en güzeline layıktır. Türkiye, yarınlarının hesabını sorarak karar verecektir. 21 yıldır. Her ailemizin kendi doktoru var. Evde.” Kayıtlı hasta sayısı 600 bini geçti.

“İHTİYACIMIZ OLAN AŞILARIN YÜZDE 87’SİNİ ÜRETECEĞİZ”

Kronik hastalığı olan vatandaşlarımızı evde sağlık hizmetlerine dahil ediyoruz. Türkiye ihtiyacı olan aşıların yüzde 87’sini üretecek. Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde gerçekleştirilen inkılâplar ve hizmetler, onun Türkiye sevdasının meyveleridir. Açıldıktan sonra 2 buçuk yıl dayanamayan şehir hastanelerimiz tüm büyük şehirlerimizin hayali oldu. O hayallerden biri de Konya’da gerçek oldu.”

karpuzlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu