Haber

Bunu Hiç Görmediniz veya Duymadınız: Adada Yaşamak İçin İki Kat Büyük Maaş

Böyle bir şey şimdiye kadar ne görüldü, ne de duyuldu. İddiaya göre gizemli bir milyarder, Karayipler’deki özel adasında tam zamanlı çalışacak bir çift aradığını duyurdu. İkilinin 160 bin lira (yaklaşık 5,5 milyon Türk lirası) maaş ödeyeceği iddia edildi.

İş ilanı şu şekilde: Britanya’nın Karayipler’deki Virgin Adaları’ndan birine göz kulak olacak ve bakımını yapacak, aynı zamanda adanın bir inşaat alanından lüks bir cennete dönüşmesini destekleyecek.

Ekonomim gazetesinin İngiliz Daily Mail gazetesine dayandırdığı habere göre, tam zamanlı “influencer” çift, ocak ayında bu kapalı adaya gidecek ve milyarder iş adamının “oyun alanında” yaşama deneyimlerini sosyal medyada paylaşacak.

İnternette yayınlanan ilana göre; Başvuru sahiplerinin ayrıca ada sahibinin medya grubu tarafından değerlendirilmek üzere bir TikTok görseli sunması gerekmektedir.

Satış duyurulana kadar hem adanın hem de yeni sahibinin adı gizli tutulacak. Ancak Richard Branson ve Google’ın kurucu ortağı Larry Page’in adaları yakınlarda bulunuyor.

En iyi adayların lüks otel işletmeciliği konusunda “son derece deneyimli” olması gerekiyor. Ayrıca proje tamamlandığında, yatırımcıların ve misafirlerin 2024 yılı sonundan önce gelecekleri tesislerin işleyişini ve sahadaki faaliyetleri yönetmekle görevlendirilecek.

İşe alım ajansından Ralph Dunn, 160.000 £ kazandıran işin çifte “adayı kendilerine ait kılma” fırsatı verdiğini savunuyor. Dunn, görevi ideal adayları bulmak olmasaydı kendisinin de bu pozisyona başvuracağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu